Get Adobe Flash player
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Michalina Skiba

michasiaMichasia urodziła się 02.06.2011r. Choruje na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy, zakrzepice. W szóstym miesiącu życia przeszła udar niedokrwienny w obszarze naczynienia prawej MCA po którym ma niedowład lewej kończyny górnej i dolnej. We wrześniu u Naszej Michalinki zdiagnozowano wadę wrodzoną mózguhemimegalencefalie prawostronną . Czeka Naszą Córeczkę ciężka operacja rozdzielania półkul mózgowych. Termin jej został wyznaczony na 31.03.2016 r. Operacja jest szansą na życie bez padaczki. Termin odległy bo Michasia jest w tej chwili na diecie ketogennej z której musimy wyjść przed zabiegiem.
Nasze Słoneczko jest stale pod opieką oddziałów neurologii dziecięcej, endokrynologii i hematologii, neurochirurgii oraz poradni ortopedycznej, neurologicznej, hematologicznej, okulistycznej i alergologicznej.
Michalinka jest pogodną dziewczynką. Zawsze uśmiechnięta. Bardzo towarzyska i ciekawa świata. Uwielbia spacery i zabawy na świeżym powietrzu.
By móc nadrobić zaległości spowodowane wielokrotnymi napadami padaczki i udarem potrzebna jest stała intensywna rehabilitacja, zajęcia terapeutyczne jak również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Koszt takiego turnusu oscyluje między 4-6tyś zł. Zajęcia zawsze dobierane są w zależności od aktualnej kondycji Naszej Michasi. Wracamy z takich turnusów z kolejnymi postępami w rozwoju psychomotorycznym jak również naładowani energią do dalszej walki o Naszą Michasie.
Zwracamy się do Państwa, jeżeli chcecie wspomóc Nasza Michasie o wpłaty na poniższe konto. 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 BGŹ z dopiskiem Michalina Skiba