Get Adobe Flash player
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Julia Trela

Julia urodziła się 22.04.2013 r. Choruje na padaczkę lekooporną uwarunkowaną genetycznie, z powodu napadów nastąpiło zahamowanie rozwoju psychoruchowego. Moja córeczka przestaje mówić, nie chodzi, nie wykonuje poleceń. Częste napady nie pozwalają prawidłowo rozwijać się, bawić, kontrolować swojego ciała.
W maju 2016,   Julia wpadła w stan padaczkowy, napady miała co 3 minuty, lekarze z Wrocławia ratując jej życie, wprowadzili Julię w stan śpiączki Farmakologicznej. Przez miesiąc Julia walczyła o siebie, a Ja stałam obok bezradna i zadawałam sobie pytanie, dlaczego, dlaczego tak się dzieje?
We wrześniu 2016 zdiagnozowano u Julii wadę genetyczną, niezwykle rzadką mutację genu SMC 1A, jest jedynym dzieckiem w Polsce z taką wadą.
Dla Julii pojawia się szansa na zdrowie i życie bez napadów. Klinika Schon Vogtareuth w Niemczech zakwalifikowała Julię do leczenia. Mają ogromną wiedzę w leczeniu padaczek lekoopornych uwarunkowanych genetycznie, przeszkodą są koszty, które  nie jestem w stanie sama opłacić. Proszę o pomoc i wsparcie z całego serca.   Intensywna i systematyczna rehabilitacja jest jedynym sposobem, aby spowolnić chorobę, która jest okrutna i bezlitosna. Koszty związane z rehabilitacją są wysokie, jedna godzina kosztuje 80 zł. ”Pomoc dawana drugiemu człowiekowi w potrzebie, zawsze do nas powraca” DZIĘKUJE”              Jeżeli chcą Państwo wesprzeć Julię prosimy o wpłaty na  konto

Nr 84203000451110000004096940 BNP PARIBAS z dopiskiem Julia Trela

Dziękujemy z całego serca.