Get Adobe Flash player
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

„Przyjaciel stowarzyszenia” zostań nim i Ty

Szanowni Państwo
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/dotacji
Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „DAMY RADĘ” które działa od roku 2015.
Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom chorym oraz osobom niepełnosprawnym i potrzebującym. .Działania nasze chcemy realizować poprzez organizowanie zbiórek, imprez, koncertów charytatywnych. Nie zabieramy żadnych % z darowizn .
Dlatego też potrzebujemy pomocy w utrzymaniu działalności naszego stowarzyszenia (czynsz, ogrzewanie, prąd, śmieci, itp. )
Możecie Państwo skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę pomocy bliźniemu.
Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw, jak też do osób prywatnych, z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych, gadżetów mogących służyć za nagrody.
W zamian za sponsoring możemy zaoferować:
• certyfikat z podziękowaniem
• ekspozycję logo/nazwy firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej stowarzyszenia w zakładce „ Przyjaciel stowarzyszenia”

Aby wesprzeć naszą działalność pieniądze należy wpłacać na NR konta 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 BGŹ 

Z poważaniem zarząd Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego”DAMY RADĘ”

http://damyrade.net.pl/wp-content/uploads/2018/05/gentelmen.swf
Wspomóż nas
Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom chorym oraz osobom niepełnosprawnym i potrzebującym. .Działania nasze chcemy realizować poprzez organizowanie zbiórek,imprez, koncertów charytatywnych. Nie zabieramy żadnych % z darowizn . Aby wesprzeć naszą działalność pieniądze należy wpłacać na NR konta 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 BGŹ