Get Adobe Flash player
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Małgorzata Stępień

 

Zgłaszam się z ogromną prośbą o pomoc.

Moja mama, tj. Małgorzata Stępień dnia 03.06.2019 r. w godzinach porannych wracając z pracy uległa bardzo poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jego skutkiem są poważne, wielonarządowe obrażenia całego ciała. Od dnia wypadku mama przeszła kilka zabiegów operacyjnych m.in. zespolenie obu kości udowych.
Zaopatrzono rany zmiażdżeniowe tkanek miękkich oraz kręgosłup szyjny, na szczęście nie wymagający na tą chwilę interwencji neurochirurgicznej. Po operacjach mających na celu przywrócenie jej do sprawności fizycznej pojawiły się powikłania, m.in. infekcja, która utrudnia gojenie się nogi po operacji. W tej chwili jej stan jest ciężki. Z racji odniesionych obrażeń wprowadzona została w śpiączkę farmakologiczną.

Obecnie czekamy jeszcze na zagojenie się mostka i wchłanianie się odmy płucnej, które utrudniają samodzielny oddech. W najbliższych dniach zapadnie decyzja o próbie wybudzenia jej ze śpiączki.
Już teraz wiemy, że czeka ją bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. Będzie wymagała stałej i intensywnej pomocy by w pełni wrócić do pełnej sprawności fizycznej i normalnego życia.

Gdy wróci do domu musimy zapewnić jej odpowiednie warunki. Będą potrzebne ogromne środki finansowe na rehabilitacje, konsultacje lekarskie oraz niezbędny sprzęt do rehabilitacji.
Mama zawsze była kobietą kochającą dzieci, otwartą do ludzi. Nigdy nie była obojętna na krzywdę ludzką i zwierząt. Jest bardzo wrażliwa i pomocna. Dusza towarzystwa. Lubiana i poważana w pracy. Wspaniała mama, uwielbiająca spędzać czas z rodziną.

Wraz z rodziną zdajemy sobie sprawę, że nie udźwigniemy tego sami, dlatego zgłaszamy się z prośbą o pomoc w celu zapewnienia jej warunków do samodzielnego stanięcia na nogi w przyszłości.

Stępień Roman

Pieniądze można wpłacać na konto
Nr 84203000451110000004096940 BGŻ z dopiskiem Małgorzata Stępień

 

http://damyrade.net.pl/wp-content/uploads/2018/05/gentelmen.swf
Wspomóż nas
Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom chorym oraz osobom niepełnosprawnym i potrzebującym. .Działania nasze chcemy realizować poprzez organizowanie zbiórek,imprez, koncertów charytatywnych. Nie zabieramy żadnych % z darowizn . Aby wesprzeć naszą działalność pieniądze należy wpłacać na NR konta 84 2030 0045 1110 0000 0409 6940 BGŹ